Најмасовниот Фан Клуб во Македонија на сите тимови од светот
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Барај
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Navigation
 Portal
 Индекс
 Членови
 Профил
 Прашања/Одговори
 Барај
Форум
Affiliates
free forum

Видете ги мислењата без одговор
 Форум ТемиМислења
Последно мислење

За Форумот

 
Нема нови мислења

Фан Клуб

Секакви теми и разговори во врска со форумот!
617Сре Jул 09, 2008 10:21 pm
simpaticen Предлози,критики,дискусии....
Нема нови мислења

Депонија

Сите избришени теми одат овде!
00

Фан Клуб

 
Нема нови мислења

Арсенал

Фанови,дискусии,трансфери и се поврзано за топџиите....овде
1290Пет Jул 11, 2008 1:55 am
_ANTOAN_ Арсенал Фанови (видео)
Нема нови мислења

Манчестер Јунајтед

Фан Клуб на Црвените Ѓаволи
742Сре Jул 09, 2008 10:18 pm
simpaticen Шпекулации...
Нема нови мислења

Челзи

Од "А" до "Ш" за сините ...овде
1075Сре Jул 09, 2008 10:53 pm
simpaticen Сколари нов тренер на Челзи!
Нема нови мислења

Ливерпул

Сите фанови на Ливерпул дискутирајте овде...
837Чет Jул 10, 2008 2:12 pm
`Strateg` БЕНИТЕЗ БАРА ЗАМЕНА ЗА КЈУЕЛ
Нема нови мислења

Барселона

Фан Клуб на Каталонците
625Чет Jул 10, 2008 2:16 pm
`Strateg` Трансфери...
Нема нови мислења

Реал Мадрид

Секакви дискусии за Кралевите....
49Чет Jул 10, 2008 2:36 pm
`Strateg` Трансфери летово
Нема нови мислења

Валенсија

Фан Клуб "Валенсија"
312Вто Jул 08, 2008 2:44 am
Admin Валенсија не сака да ги продае своите ѕвезди
Нема нови мислења

Интер

Доаѓањето на Мурињо па и се ново поврзано со Интер....
631Сре Jул 09, 2008 4:01 am
I*D*I*O*T Засилувања?
Нема нови мислења

Милан

Фан Клуб на Миланезите
740Сре Jул 09, 2008 3:18 am
I*D*I*O*T Кој би требало да биде новиот голман ?
Нема нови мислења

Јувентус

После 2 години пауза во Лигата на Шампионите и други дискусии за Јуве....тука
630Сре Jул 09, 2008 3:12 am
I*D*I*O*T Секакви дискусии
Нема нови мислења

Баерн Минхен

Фан Клуб на Баварците
523Сре Jул 09, 2008 11:49 pm
Fudbalerce Дали Подолски треба да замине?
Нема нови мислења

Го нема мојот Фан Клуб?!

Слободно пријавете екипа за која навивате и сакате да ја има на форумот!
00
Фан Клуб Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Кој е он-лајн?
Кој е он-лајн?Нашите членови се испратиле точно 432 мислења
Постојат b>35 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е Ike
In total there is 1 user online :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 1 Гост
Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 22 во Вто Ное 16, 2021 5:03 am

Регистрирани членови: Никој
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legend :   [Администратор ]   [ Модератор ]

Нови мислењаНови мислењаНема нови мислењаНема нови мислења  Форумот е заклученФорумот е заклучен